217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Napóleon

1162. Napóleon

19. sz. második fele, tempera, csont, "R.A." szignóval, teknőcpáncél hatású műanyag keretben, Sárdy János operaénekes hagyatékából

6,2*5 cm