217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1192. Gyűrű

20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k ródiumozott fehérarany, középen 1 db ovális csiszolású kék topázzal cca. 1 ct, 2 db modern csiszolású briliánssal cca. 0,1 ct (M1, TCr, VSI) díszítve

2,5 g