217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyöngysor

1193. Gyöngysor

20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 925-ezrelékes ezüst, gyöngy csat, 47 db fehér, fényes, édesvízi tenyésztett gyöngy (8-9 mm), selyemszálra fűzve, nyelves záródással

h: 42 cm