1193. Gyöngysor
20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 925-ezrelékes ezüst, gyöngy csat, 47 db fehér, fényes, édesvízi tenyésztett gyöngy (8-9 mm), selyemszálra fűzve, nyelves záródással
h: 42 cm