1165. Ékszergarnitúra
orosz, 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany, 51 db különböző színű, navette csiszolású szintetikus zafírral, cca. 19,35 ct és 36 db apró brillel díszítve, apró sérüléssel, össz. 2 db
14 g