217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Ékszergarnitúra

1165. Ékszergarnitúra

orosz, 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 9 k arany, 51 db különböző színű, navette csiszolású szintetikus zafírral, cca. 19,35 ct és 36 db apró brillel díszítve, apró sérüléssel, össz. 2 db

14 g