217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Ékszergarnitúra

1177. Ékszergarnitúra

20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k sárga arany, button foglalatban 3 db modern csiszolású briliáns cca. 0,4 ct (M1, W-TCr, VVS-VS1), össz.: 2 db

3,6 g