217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Schaffhausen duplafedeles férfi zsebóra

1128. Schaffhausen duplafedeles férfi zsebóra

Svájc, 20. sz. eleje, 1937-előtti behozatali jellel, tok, számlap, szerkezet jelzett: IWC, 14 k arany tok és szerkezettakaró, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap, tokszám: 624432, szerkezetszám: 552414, szabadalmi szám: 31457, gilosált

Btto.: 115,2 g; d: 55 mm