217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Duplafedeles férfi zsebóra

1130. Duplafedeles férfi zsebóra

20. sz. eleje, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany tok és szerkezettakaró, római számos, percbosztásos, kis másodperckörös számlap, Remontoir szerkezet, tokszám: 47948, tok finoman, vésett, virágos díszítéssel, monogrampajzzsal, fém füllel

Btto: 77,2 g; d: 48 mm