217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Biedermeier fülbevaló pár

1143. Biedermeier fülbevaló pár

Bécs(?), 19. sz. közepe, elkopott behozatali jellel, 14 k arany, lemezekből hajtott, poncolt kialakítással, közepén 1db ovális csiszolású rubelit és 1 db almandin színű üveg, apró igazgyöngyökkel, koszorúzva, kis sérüléssel, csüngők hiányával

11,4 g