217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Audemars Fréres duplafedeles férfi zsebóra

1166. Audemars Fréres duplafedeles férfi zsebóra

Svájc, 20. sz. eleje, 1902-1922 közötti behozatali jellel, számlap, szerkezet és tok jelzett: "Audemars Fréres Genéve", 14 k arany tok és szerkezettakaró, finoman gilosált,, aranyozott, arab számos, kis másodperckörös fém számlappal, fedlapon "FS" vésett

Btto: 76 g; d: 51 mm