1188. Fülbevalópár
20. sz. vége, 14 k arany pattintós szerelék, csiszolt ametiszt virágok közepén, karmos foglalatban 2 db modern csiszolású briliáns cca. 0,8 ct (M, W-TCr, SI1-SI2), apró sérüléssel
3 g