217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1175. Gyűrű

Budapest, 20. sz. második fele, 2005-utáni fémjel, 18 k fehérarany, virág formában 9 db modern csiszolású briliáns cca. 0,5 ct (M,TW-W, VVS-VSI)

3,9 g