217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kulcsos zsebóra

1149. Kulcsos zsebóra

Birmingham, 19. sz. eleje-első fele, 18 k antik arany tok "HJ" (John Harrison?) jelzettel, szerkezet WARWICK jelzettel, tok és szerkezet szám: 5708, római számos, aranyozott, gilosált számlap, vésett, csapágylemez "Warwick Birmingham" felirattal, lánckieg

Btto: 77,3 g; d: 44 mm