217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Dupont öngyújtó

1161. Dupont öngyújtó

Franciaország, 20. sz. közepe, aranyozott fém tok, talpán jelzett, "St. Dupont" bélyegző, 4973DX sorozatszám, vésett "EC" tulajdonosi monogrammal

h: 5,8 cm