1161. Dupont öngyújtó
Franciaország, 20. sz. közepe, aranyozott fém tok, talpán jelzett, "St. Dupont" bélyegző, 4973DX sorozatszám, vésett "EC" tulajdonosi monogrammal
h: 5,8 cm