217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Philadelphia duplafedeles férfi zsebóra

1129. Philadelphia duplafedeles férfi zsebóra

20. sz. eleje, 1902-1937 közötti behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, tokban svájci fémjel, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap, 15 köves szerkezet, Brequet spirállal, működik

Btto.: 95,2 g; d: 52 mm