217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Omega férfi zsebóra

1158. Omega férfi zsebóra

Svájc, 20. sz. eleje, 1902-1937 közötti behozatali jellel, számlap, tok és szerkezet jelzett: Omega, 14 k arany sugár gilosált tok és szerkezettakaró, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös, számlap, tokszám: 4495805, szerkezetszám: 3893815, műkö

Btto: 66,8 g; d: 50 mm