217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cartier öngyújtó

1121. Cartier öngyújtó

Franciaország, 20. sz. közepe, aranyozott fémlemez, talpán jelzett: "Cartier, Paris", C90093 számozással, kígyóbőr hatású felületi díszítéssel, eredeti dobozzal

h: 7 cm