1121. Cartier öngyújtó
Franciaország, 20. sz. közepe, aranyozott fémlemez, talpán jelzett: "Cartier, Paris", C90093 számozással, kígyóbőr hatású felületi díszítéssel, eredeti dobozzal
h: 7 cm