1122. Elegance karóra
20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany tok, szíj és csat jelzett: Elegance Incabloc, indexes számlap, mattított milanéz karpántba épített szerkezet,, működik, állítható csat és biztonsági lánc
Btto: 59,4 g