217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Elegance karóra

1122. Elegance karóra

20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k arany tok, szíj és csat jelzett: Elegance Incabloc, indexes számlap, mattított milanéz karpántba épített szerkezet,, működik, állítható csat és biztonsági lánc

Btto: 59,4 g