217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Juvenia női karóra

1190. Juvenia női karóra

Svájc, 20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 18 k fehérarany ovális tok, aranyozott, indexes számlap, számlap és szerkezet jelzett: Juvena, számlap körül karmos foglalatban, 6 db nagyobb és 64 db kisebb briliáns cca. 2,2 ct (M1, W-

Btto.: 20 g; h: 19,5 cm