217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karóra

1125. Karóra

Bécs, 1872-1922 közötti behozatali fémjel, 14 k arany tok és zabszemes tagokból álló lánc, arab számos, zománcozott számlap, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal,, működik, tokon kis sérüléssel

Btto: 21,8 g, h: 16,2 cm