1127. Óralánc
20. sz. eleje, 1902-1937 közötti krakkói behozatali jel, 14 k arany, pancer lánc piskóta alakú tagokkal, ugrókarika záródással, kis sérüléssel
50,1 g; h: 158,5 cm