217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Óralánc

1127. Óralánc

20. sz. eleje, 1902-1937 közötti krakkói behozatali jel, 14 k arany, pancer lánc piskóta alakú tagokkal, ugrókarika záródással, kis sérüléssel

50,1 g; h: 158,5 cm