217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Nyakkendő csipesz

1145. Nyakkendő csipesz

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, áttört oroszlánfejes rátétben Schulz Imre mesterjegy, szemnél apró szintetikus rubinnal díszítve

5 g; h: 4,4 cm