1140. Fülbevalópár
Bécs, 18267-1872 közötti fémjel, bécsi Hivataljel, 18 k arany, "KS" mesterjegy, biedermeier csüngős fazon, két fehér gyöngy pótlás, apró sérüléssel
7 g