217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fülbevalópár

1140. Fülbevalópár

Bécs, 18267-1872 közötti fémjel, bécsi Hivataljel, 18 k arany, "KS" mesterjegy, biedermeier csüngős fazon, két fehér gyöngy pótlás, apró sérüléssel

7 g