217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Alliance gyűrű

1182. Alliance gyűrű

Bécs, 1920 körül, 14 k fehérarany, "WS" mesterjegy, öntött gyűrűtest, 3 db régi csiszolású briliánssal cca. 1,1 ct (R1-R2, W-TCr, VSI-P1) díszítve, kis sérüléssel

6 g