1126. Duplafedeles férfi kulcsos zsebóra
Liverpool, 19. sz. közepe, finom antik arany tok és szerkezettakaró, 14 k arany óralánccal, Robert Rosskel (működött 1790-1847) jelzettel, tokszám: 5824, római számos, percbeosztásos, kis, másodperckörös számlap, 13 köves szerkezet, vésett csapágylemezekkel, fedlap és hátlap finom, kézi vésettel, kulccsal, működik, eredeti dobozában, Almásy László Ede utazó, Afrika kutató hagyatékából, kis sérüléssel
lánc: 8,2 g; óra Btto: 54,6 g; d: 45 mm