217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Seraph duplafedeles férfi zsebóra

1151. Seraph duplafedeles férfi zsebóra

Svájc, 20. sz. eleje, 1937-utáni behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, arab számos, percbeosztásos, kis másodperckörös számlap, tokszám: 443634, 16 köves anker szerkezet, Brequet, spirállal, számlap, tok és szerkezet jelzett: "SERAPH WATCH

Btto: 79,4 g; d: 50 mm