217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fülbevalópár

1176. Fülbevalópár

20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k sárga arany, "BE" mesterjegy, fehérarannyal lemezelt, zárt foglalatban 2 db modern csiszolású briliáns cca. 0,1 ct (M1, W, VVS) és 2 db, ovális csiszolású élénk piros rubin cca. 0,8 ct

2,4 g