217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Ékszergarnitúra

1184. Ékszergarnitúra

olasz, 20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, nyakék 18 k arany, fülbevaló pár 14 k arany, karmos foglalatban 19 db félmodern csiszolású briliánssal cca. 0,76 ct (M2, W-Cr, VSI), apró felületi hibával, össz.: 2 db

nyakék: 14 g, fülbevalópár: 6,9 g