217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Sáltű

1170. Sáltű

Pest(?), 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, ezüsttel lemezelve, sorban foglalva 5 db régi csiszolású briliáns cca. 1,1 ct (R2-Gy, TCr-Cr, SI-P2) további, 3-3 db apró gyémánttal, apró sérüléssel

4 g; h: 5,5 cm