1152. Ékszergarnitúra
Bécs, 1867-1872 közötti fémjel, 18 k antik arany, fekete zománccal és gyönggyel díszítve, "AM" mesterjegy, fém tűvel, cinnel javítva, kis sérüléssel, össz.: 2 db
12,8 g