217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Nyakék

1172. Nyakék

20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehérarany, nyelves csatján 30 db achtkant csiszolású gyémánttal és 2 db gyönggyel díszítve, biztosító nyolcassal, dupla sorban 96 db, tenyésztett sós vízi gyönggyel, csomózva fűzve

h: 42 cm