1153. Karkötő
olasz, 20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjellel, 18 k arany, glídes fazon, villa alakú szemekből, nyelves záródással, dupla biztosító nyolcassal
16,7 g; h: 18 cm