217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karkötő

1153. Karkötő

olasz, 20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti fémjellel, 18 k arany, glídes fazon, villa alakú szemekből, nyelves záródással, dupla biztosító nyolcassal

16,7 g; h: 18 cm