217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Kulcsos zsebóra

1146. Kulcsos zsebóra

francia(?), 19. sz. második fele, ovális, aranyozott sárgaréz dupla tok, zsanérosan kihajtható óra, római számos zománcozott számlap, jelzet nélkül, finoman vésett, poncolt díszítéssel, üres címerpajzzsal, kulccsal, szerkezet tisztításra szorul, eredeti dobozában

tok: 61*50 mm