1146. Kulcsos zsebóra
francia(?), 19. sz. második fele, ovális, aranyozott sárgaréz dupla tok, zsanérosan kihajtható óra, római számos zománcozott számlap, jelzet nélkül, finoman vésett, poncolt díszítéssel, üres címerpajzzsal, kulccsal, szerkezet tisztításra szorul, eredeti dobozában
tok: 61*50 mm