1194. Ékszergarnitúra
német, Breuning, 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k fehér és fényes polírozott felületű vörösarany, 137 db pavé foglalt apró brillel cca. 6,85 ct díszítve, össz: 2 db, eredeti dobozában
22,6 g