217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szolitergyűrű

1191. Szolitergyűrű

Budapest, 2005 utáni fémjel, 14 k fehérarany, karmos foglalatban félmodern csiszolású briliánssal cca. 0,6 ct (M2, Cr, SI2), apró sérüléssel

1,9 g