217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Ékszergarnitúra

1189. Ékszergarnitúra

20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k ródiumozott fehérarany, "BE" mesterjegy, zárt foglalatban 7 db ovális csiszolású, intenzív lila ametiszt cca. 4,5 ct, össz.: 2 db

6,2 g