217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karkötő

1154. Karkötő

olasz(?), 20. sz. közepe, 2005-utáni budapesti fémjellel, 18 k arany, mattított és fényes, ovális szemekből, ugrókarika záródással

9,7 g; h: 20 cm