1198. Ékszergarnitúra
egyedi formaterv, 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel, 14 k ródiumozott fehérarany, karmos foglalatban, csüngős fazonban 15 db sötétkék, navett csiszolású zafír és 3 db élénkzöld smaragd, cca. 6,5 ct, akasztókon 9 db apró brillel díszítve, össz.:
5,6 g