217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Ékszergarnitúra

1199. Ékszergarnitúra

egyedi formaterv, 20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel, 14 k ródiumozott fehérarany, ovális csiszolású, színjátszó labradoritok, karmos foglalatban, összesen 6 db zafír, 3 db smaragd és, 3 db briliáns cca. 0,08 ct díszítéssel, össz.: 2 db

10,5 g