217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Akoya gyöngysor

1196. Akoya gyöngysor

20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 14 k ródiumozott fehérarany csat, 9 db kabuson és navett csiszolású kék zafírral, 53 db magas fényű, fehér, sós vízi tenyésztett gyöngy, (AA, 7,5-8 mm) csomózva, fűzve, nyelves záródással, biztonsági n

h: 45 cm