217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Női zsebóra

1148. Női zsebóra

19. sz. vége, 1872-1902 közötti bécsi behozatali jellel, 14 k arany tok és szerkezettakaró, körkörös gilosált tokban: "Husnik János Kolozsvárt" jelzettel, fedlapon vésett, "S" tulajdonosi betűjellel, római számos zománcozott számlap, tokszám: 14974, működ

Btto.: 35 g; d: 35 mm