1180. Ékszergarnitúra
20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel, 14 k ródiumozott fehérarany, 4 db sötétvörös rubin kabuson cca. 17 ct., 3 db fénylő fehér, édesvízi, tenyésztett gyöngy (7 mm), 18 db apró, briliánssal, cca. 0,18 ct, össz.: 3 db
11 g