217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Marvin női karóra

1171. Marvin női karóra

Svájc, 20. sz. közepe, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 900-ezrelékes platina tok és csat, arab számos számlap jelzett: "Marvin", 4 db karmos foglalatú briliánssal cca. 0,6 ct (M2-R1, TCr-Cr,, VSI-SI) díszítve, tok oldalán és csaton finom véséssel,

Btto.: 10,9 g; h: 15 cm