1169. Ékszergarnitúra
20. sz. vége, egyedi art deco formaterv, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k ródiumozott fehérarany, ovális csiszolású narancsvörös korallokkal, ónixszal és karmos foglalatban 6 db apró gyémánttal, díszítve, össz.: 2 db
4,6 g