217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Ékszergarnitúra

1169. Ékszergarnitúra

20. sz. vége, egyedi art deco formaterv, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k ródiumozott fehérarany, ovális csiszolású narancsvörös korallokkal, ónixszal és karmos foglalatban 6 db apró gyémánttal, díszítve, össz.: 2 db

4,6 g