217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fülbevalópár

1185. Fülbevalópár

Budapest, 20. sz. második fele, 2005-utáni fémjellel ellátva, 18 k sárga és fehérarany, 36 db apró briliánssal cca. 0,36 ct díszítve

7,9 g