217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Fülbevalópár

1178. Fülbevalópár

20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k ródiumozott fehérarany, "BE" mesterjegy, 2 db fehér, csepp alakú, édesvízi tenyésztett gyöngy, levehető csüngővel, stiftes akasztó pántján 14 db, apró briliáns cca. 0,14 ct (M1, W-TCr, VVS-VS)

5,7 g