1150. Kulcsos zsebóra
Chester(?), 19. sz. eleje, 18 k antik arany tok, "TH & C" jelzettel, zománcozott, római számos, percbeosztásos számlap, lánckiegyenlítős szerkezet, Patent felirat, és N: 3041, szerkezetszám, szerkezeten "Liverpool L. Barned & D." jelzéssel, vésett csapágy
Btto: 89,5 g; d: 44 mm