217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Melltű

1173. Melltű

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, pesti Hivataljel, 14 k arany lemezen, tokos, zárt foglalatban bagett és tábla csiszolású smaragdok, cca 20 ct (részben alulfóliázva), kis sérüléssel, felületi hiányossággal, cinnel, javítva

16,5 g; 4*2,8 cm