217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szecessziós karkötő

1179. Szecessziós karkötő

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, Spitzer Sándor mesterjegy, 10 db régi csiszolású briliánssal cca. 1 ct és összekötő pálca tagokon 24 db tábla csiszolású szintetikus rubinnal, díszítve, nyelves záródással, biztonsági nyolcassal, apró sérüléssel

13,9 g; h: 17,5 cm