217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szelence, 3 db

1155. Szelence, 3 db

20. sz. eleje, vörösréz, gilosált alapú, vörös festett zománc díszítéssel, jelzet nélkül, kis sérüléssel

d: 2,5 - 3,8 cm