220. Régi mesterek, 19. és 20. századi festmények > Lengyelország térképe, 1711

15. Senex, John ( ? - 1740, London )

Lengyelország térképe, 1711

színezett rézmetszet, papír

670*1005 mm

j.b.l.: Io. Senex